یادگیری فتوشاپ ، طراحی وب و فریلنسرهای سودآور Udemy بارگیری رایگان

[ad_1]

این دوره به گونه ای طراحی شده است که بتوانید نکات و مزایای فتوشاپ را به شما آموزش دهیم ، حتی اگر دارید کمی تا بدون تجربه با آن! هدف این است که نحوه طراحی وب سایت های فوق العاده در فتوشاپ را بیاموزید و درآمد ماهیانه بالایی از آنها ایجاد کنید.

از طریق این دوره می توانید نحوه تبدیل شدن به یک را بیاموزید طراح موفق فریلنسر در پلتفرم های جمع آوری اطلاعات مانند 99 طراحی ، کراودسپرینگ ، طراحی جمعیت ، و موارد دیگر! من به شما آموزش می دهم ، از تجربه وسیع خود ، چگونه از رقبای خود پیشی بگیرید و طراحی وب سایت در Photoshop که مشتریان شما دوست خواهند داشت!

من با انجام کارهایی که در این دوره توضیح دادم بیش از 50،000 دلار درآمد کسب کرده ام بنابراین من می دانم که برای موفقیت در این سیستم عامل ها چه چیزی لازم است. بحث استعداد یا خلاقیت نیست! من آن را در مرحله ای فهمیدم که هر کس می تواند در صورت داشتن اطلاعات و مهارت های مناسب این کار را انجام دهد. این چیزی است که این دوره به شما می آموزد!

بیاموزید که چگونه گردش کار خود را کارآمدتر کنید تا بتوانید زمان کمتری را برای تکمیل پروژه ها و بیشتر برای جذب مشتریان جدید صرف کنید. رقابت را کنار بگذارید و هوشمندانه کار کنید ، نه سخت تر. باز هم ، لطفاً توجه داشته باشید ، نیازی به کد نویسی نیست! تنها چیزی که باید تحویل دهید یک فایل PSD لایه ای است. نگران نباشید ، این دوره نیز شامل می شود.

برای ایجاد وب سایت های فوق العاده و افزایش درآمد مستقل خود ، به تکنیک های Photoshop مسلط شوید

  • تسلط بر ابزارها و تکنیک های مناسب در فتوشاپ
  • از آن برای ایجاد طراحی وب سایت از Scratch استفاده کنید
  • بهترین پروژه های طراحی وب مستقل را بیابید
  • نکات مهمی برای گردش کار کارآمد دریافت کنید

کارآمدتر کار کنید ، مشتریان بیشتری بدست آورید و پول بیشتری بدست آورید

این یک دوره جامع است که تمام ابزارهای اساسی و پیشرفته مورد استفاده برای طراحی وب سایت از ابتدا در Photoshop را به شما راهنمایی می کند. شما به جای تمرکز بر روی نظریه ، روند طراحی واقعی را در عمل مشاهده خواهید کرد. مثل اینکه شما در حال طراحی ، مدیریت مشتریانم ، تجزیه و تحلیل و پیشی گرفتن از رقابت هستید ، روی شانه من را نگاه می کنید!

آنچه این دوره را متفاوت می کند این واقعیت است که فراتر از طراحی است که به شما یاد می دهد چگونه می توانید از طریق طراحی وب سایت کسب درآمد کنید. در چند هفته ، می توانید استراتژی هایی را برای کارآیی بیشتر گردش کار ، متمایز ساختن خود از رقابت و کسب درآمد بیشتر به عنوان طراح وب پیاده سازی کنید.

فرقی نمی کند که شما یک برنامه نویس ، یک طراح وب مشتاق باشید یا از یک زمینه کاملا متفاوت باشید ، تکنیک هایی که در اینجا شرح داده می شود به شما نتیجه می دهد اگر به آنها پایبند باشید حتماً نظرات را بررسی کنید … اینها افراد واقعی هستند که با پیاده سازی دانش این دوره ، زندگی آنها دگرگون شده است.

[ad_2]

به این مطلب امتیاز دهید

توجه و هشدار
طبق ماده 12 فصل سوم قانون جرائم رایانه ای هرگونه کپی برداری از تگ سرویس و سایت های آن پیگرد قانونی دارد.
هرگونه کپی برداری از قالب و مطالب شرعا حرام بوده و پیگرد قانونی دارد وقابل پیگیری خواهد بود!
منبع تگ سرویس
رمز فايل : www.tagservice.ir
۳ سال به صورت حرفه ای با وردپرس کار میکنم و به کارهای وب و سئو و همچنین برنامه نویسی علاقه مندم.
نوشته ایجاد شد 70

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا
تبلیغات class=