سوالات متداول

[ad_1]

این پست برای اولین بار در تگ لرن ظاهر شد

ما استفاده از حساب‌های Gdrive را در سال 2019 شروع کردیم، اما به دلیل ادعای حق چاپ، حساب‌ها حذف شدند. بنابراین ما مجبور شدیم به تورنت ها برگردیم، که به نظر ما بهترین راه برای اشتراک گذاری این دوره ها به دلیل نقض حق چاپ است. بنابراین، ما از همه شما می خواهیم دوره هایی را که پس از فوریه 2020 آپلود شده اند، زیرا در قالب تورنت هستند، دانلود کنید.

تورنت یک شبکه اشتراک گذاری P2P است که در آن چندین کاربر فایل های مشابهی را که دانلود کرده اند آپلود می کنند. برای به دست آوردن دانش عمیق در مورد تورنت، به شما پیشنهاد می کنیم یک جستجوی ساده در گوگل در مورد تورنت انجام دهید و اصطلاحات اولیه را یاد بگیرید.

از آنجایی که در تورنت خاصی seder های زیادی وجود ندارد، با این حال از همه کاربران درخواست کنید که حداقل یک بار پس از اتمام دانلود، تورنت را سیند کنند تا تورنت سالم بماند.

ما تورنت های خود را حداقل تا 6 ماه آینده پس از آپلود در سایت می بینیم.

تنها راهی که می توانید با دانلود آخرین دوره آپلود شده از وب سایت ما مربوط به دسته بندی خود، سرعت دانلود سریع آن را دریافت کنید. زیرا در آن زمان است که شما می توانید از مزیت کاشت ما استفاده کنید. ما به شما پیشنهاد می کنیم اعلان های فشاری را فعال کنید تا هیچ دوره ای را از دست ندهید 😉

پاسخ کوتاه – بله، داریم.
ما روزانه هزاران درخواست دریافت می کنیم، بنابراین خواندن همه درخواست ها در روز برای ما دشوار است. ما از شما انتظار داریم که صبر داشته باشید.

 

 

این پست برای اولین بار در تگ لرن ظاهر شد

[ad_2]

به این مطلب امتیاز دهید

توجه و هشدار
طبق ماده 12 فصل سوم قانون جرائم رایانه ای هرگونه کپی برداری از تگ سرویس و سایت های آن پیگرد قانونی دارد.
هرگونه کپی برداری از قالب و مطالب شرعا حرام بوده و پیگرد قانونی دارد وقابل پیگیری خواهد بود!
منبع تگ سرویس
رمز فايل : www.tagservice.ir
۳ سال به صورت حرفه ای با وردپرس کار میکنم و به کارهای وب و سئو و همچنین برنامه نویسی علاقه مندم.
نوشته ایجاد شد 70

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا
تبلیغات class=