برنامه نویس کامل React در سال 2022 (با Redux، Hooks، GraphQL) دانلود رایگان Udemy

[ad_1]

به تازگی با تمام ویژگی های جدید React برای سال 2022 به روز شده است (React v17..و به زودی v18)! به یک جامعه آنلاین زنده متشکل از بیش از 600000 توسعه‌دهنده و دوره‌ای که توسط متخصصان صنعت تدریس می‌شود، بپیوندید که در واقع در Silicon Valley و Toronto با React.js کار کرده‌اند.

با استفاده از آخرین نسخه React (واکنش 17)، این دوره بر کارایی متمرکز است. دیگر هرگز برای آموزش های گیج کننده، قدیمی و ناقص وقت نگذارید. فارغ‌التحصیلان دوره‌های آندری اکنون در گوگل، تسلا، آمازون، اپل، آی‌بی‌ام، جی‌پی مورگان، فیسبوک و سایر شرکت‌های برتر فناوری کار می‌کنند.

ما به شما تضمین می کنیم که این جامع ترین منبع آنلاین در React است. این دوره مبتنی بر پروژه شما را با تمام زنجیره ابزار مدرن یک توسعه دهنده React در سال 2022 آشنا می کند. در طول مسیر، ما یک برنامه تجارت الکترونیکی عظیم شبیه به Shopify با استفاده از React، Redux، React Hooks، React Suspense، React Router ایجاد خواهیم کرد. GraphQL، Context API، Firebase، Redux-Saga، Stripe + موارد دیگر. این یک برنامه پشته کامل (پشته MERN) با استفاده از Firebase خواهد بود.

برنامه درسی بسیار کاربردی خواهد بود زیرا ما شما را از ابتدا تا انتها برای انتشار یک پروژه حرفه‌ای React تا مرحله تولید راهنمایی می‌کنیم. ما از همان ابتدا با آموزش React Basics به شما و سپس وارد شدن به موضوعات پیشرفته شروع می کنیم تا بتوانید در مورد معماری و ابزارها در هر یک از پروژه های ReactJS آینده خود تصمیمات خوبی بگیرید.

همه کدها مرحله به مرحله ارائه می شوند و حتی اگر دوست ندارید همراه با کدنویسی کنید، به کد پروژه اصلی کامل دسترسی خواهید داشت، بنابراین هرکسی که در دوره ثبت نام کرده است، پروژه خود را برای قرار دادن در نمونه کارها خواهد داشت. بلافاصله.

موضوعات تحت پوشش این خواهد بود:

– React Basics

– روتر واکنش

– Redux – توسعه دهنده کامل React در سال 2022

– حماسه Redux

– Redux ناهمزمان

– React Hooks

– Context API

– React Suspense + React Lazy

– فایربیس

– Stripe API

– اجزای سبک

– GraphQL

– آپولو

– PWA ها

– عملکرد واکنش

– الگوهای طراحی React

– تست با تست Jest، Enzyme و Snapshot

– بهترین شیوه ها را واکنش نشان دهید

– ماندگاری + ذخیره سازی جلسه

– عادی سازی حالت

+ بیشتر

صبر کن صبر کن… می دانم به چه فکر می کنی. چرا ما بیش از 10 پروژه نمی سازیم؟ خب، حقیقت این است: بیشتر دوره‌ها React را به شما آموزش می‌دهند و همین کار را انجام دهید. آنها به شما نشان می دهند که چگونه شروع کنید، 10 پروژه را بسازید که ساده و آسان در یک روز ساخته می شوند، و فقط مقداری CSS اضافه کنید تا آنها را شیک نشان دهید. اگرچه در زندگی واقعی، شما برنامه‌های احمقانه نمی‌سازید. وقتی برای مشاغل درخواست می دهید، هیچ کس اهمیتی نخواهد داد که شما یک برنامه واقعاً زیبا برای انجام کار ساخته اید. کارفرمایان می‌خواهند شما را ببینند که برنامه‌های بزرگی می‌سازید که می‌توانند مقیاس‌پذیر باشند، معماری خوبی داشته باشند و بتوان آن‌ها را برای تولید به کار برد.

اجازه دهید 3 دلیل را به شما بگویم که چرا این دوره با سایر آموزش های آنلاین React متفاوت است – Complete React Developer در سال 2022

1. شما بزرگترین پروژه ای را که در هر دوره ای خواهید دید خواهید ساخت. اجرای این نوع پروژه ماه ها طول می کشد.

2. این دوره توسط 2 مربی تدریس می شود که در واقع برای برخی از بزرگترین شرکت های فناوری که از React در تولید استفاده می کنند، کار کرده اند. Yihua روی برخی از بزرگترین وب سایت های تجارت الکترونیکی کار می کند که قطعاً نام آنها را شنیده اید و احتمالاً از آنها خرید کرده اید. آندری روی برنامه‌های React در سطح سازمانی برای شرکت‌های فناوری بزرگ IPO در سیلیکون ولی و همچنین تورنتو کار کرده است. با تدریس هر دوی آنها، می توانید دیدگاه های متفاوتی را ببینید و از 2 توسعه دهنده ارشد یاد بگیرید، گویی که با هم در یک شرکت کار می کنید.

3. ما اصولی را یاد می گیریم که فراتر از آنچه شما به عنوان یک مبتدی یاد می گیرید مهم هستند. با استفاده از تجربیات مربی، در مورد الگوهای طراحی، نحوه طراحی برنامه، سازماندهی کد، ساختار پوشه ها و نحوه تفکر در مورد عملکرد یاد می گیرید. بیایید بگوییم که از مباحث پیشرفته ابایی نداریم.

این دوره در مورد این نیست که شما فقط بدون درک اصول کدنویسی کنید تا وقتی دوره را تمام کردید ندانید به جز تماشای یک آموزش دیگر چه کاری انجام دهید. نه! این دوره شما را تحت فشار قرار می دهد و شما را به چالش می کشد تا از یک مبتدی مطلق در React به فردی که در 10 درصد توسعه دهندگان برتر React است تبدیل شوید.

توسعه دهنده کامل React در سال 2022 توسط –

آندری نیگوئی مربی دوره های توسعه با بالاترین امتیاز در Udemy و همچنین یکی از سریع ترین دوره های رشد است. فارغ التحصیلان او برای برخی از بزرگترین شرکت های فناوری در سراسر جهان مانند اپل، گوگل، آمازون، جی پی مورگان، آی بی ام، UNIQLO و غیره کار کرده اند… او سال ها به عنوان یک توسعه دهنده ارشد نرم افزار در سیلیکون ولی و تورنتو کار کرده است. و اکنون تمام آموخته هایش را برای آموزش مهارت های برنامه نویسی و کمک به شما برای کشف فرصت های شغلی شگفت انگیزی که توسعه دهنده بودن در زندگی به شما اجازه می دهد استفاده می کند.

او که یک برنامه نویس خودآموز بوده است، می داند که تعداد زیادی دوره، آموزش و کتاب آنلاین وجود دارد که بیش از حد پرمخاطب و در آموزش مهارت های مناسب ناکافی هستند. اکثر مردم هنگام یادگیری یک موضوع پیچیده احساس فلج می کنند و نمی دانند از کجا شروع کنند، یا حتی بدتر از آن، اکثر مردم 20000 دلار برای خرج کردن در یک بوت کمپ برنامه نویسی ندارند. مهارت های برنامه نویسی باید مقرون به صرفه و برای همه باز باشد. یک مطالب آموزشی باید مهارت‌های واقعی زندگی را آموزش دهد و نباید وقت ارزشمند دانش‌آموز را هدر دهد. او با آموختن درس‌های مهمی از کار در 500 شرکت Fortune، استارت‌آپ‌های فناوری، تا حتی تأسیس کسب‌وکار خود، اکنون 100 درصد از زمان خود را به آموزش مهارت‌های ارزشمند توسعه نرم‌افزار به دیگران اختصاص می‌دهد تا کنترل زندگی و کار آنها را در شرایطی هیجان‌انگیز به دست بگیرد. صنعت با امکانات بی نهایت

آندری به شما قول می دهد که هیچ دوره آموزشی دیگری به عنوان جامع و به خوبی توضیح داده نشده است. او معتقد است که برای یادگیری هر چیزی ارزشمند، باید از پایه شروع کرد و ریشه های درخت را توسعه داد. فقط از آنجا می‌توانید مفاهیم و مهارت‌های خاص (برگ‌ها) را یاد بگیرید که به پایه متصل می‌شوند. یادگیری زمانی که به این شکل ساختار می یابد، تصاعدی می شود.

دوره های آندری با استفاده از تجربیات او در روانشناسی آموزشی و کدنویسی، شما را به درک موضوعات پیچیده ای می رساند که هرگز فکر نمی کردید امکان پذیر باشد.

شما را در داخل دوره ها می بینیم!

———

Yihua Zhang یکی از مربیان Zero To Mastery، یکی از آکادمی های توسعه وب با بالاترین امتیاز و سریع ترین رشد در Udemy است. او سال ها به عنوان توسعه دهنده نرم افزار در تورنتو برای برخی از بزرگترین شرکت های فناوری در جهان کار کرده است. او همچنین بیش از یک دهه است که به عنوان مربی کار می کند. او بر روی آوردن همه چیزهایی که آموخته است متمرکز است تا به شما در دستیابی به یک حرفه جدید به عنوان یک توسعه دهنده کمک کند، اما همچنین تمام مهارت های اساسی مورد نیاز برای شکوفایی در این صنعت باورنکردنی را به شما بدهد.

Yihua یک توسعه دهنده خودآموز است، بنابراین او به طور کامل چالش ها و طرز فکر ورود به این صنعت را از زمینه های مختلف دیگر درک می کند. او بارها به عنوان مربی و دانش آموز در هر دو طرف میز بوده است تا بتواند با دشواری یادگیری چیزهای جدید و چالش برانگیز همدردی کند. یادگیری به خودی خود مهارتی است که نیاز به تمرین و بهبود دارد، و او به شما کمک می کند تا این مهارت را برای خودتان بهبود بخشید و تسلط پیدا کنید. دوره ها باید عملی باشند، شما باید بتوانید درک کنید که چرا چیزهایی را که به شما آموزش داده می شود یاد می گیرید. شما باید قبل از اینکه راه حل را بدانید، مشکل را درک کنید، و او به خود می بالد که به شما یاد می دهد چگونه برنامه های حرفه ای و دنیای واقعی بسازید، بنابراین شما واقعاً درک می کنید که چرا کارها را به روش خاصی انجام می دهید. او طرز فکر و مهارت لازم برای رشد هرچه سریعتر به عنوان یک توسعه دهنده را به شما آموزش می دهد تا بتوانید زندگی غنی و رضایت بخشی را که با این حرفه همراه است داشته باشید.

دوره‌های آموزشی Yihua شما را راهنمایی می‌کند تا برنامه‌هایی با نوشته‌های زیبا و با ویژگی‌های غنی بسازید، در حالی که واقعاً تمام مفاهیم پیچیده‌ای را که در طول مسیر با آن‌ها مواجه خواهید شد، درک می‌کنید.

[ad_2]

به این مطلب امتیاز دهید

توجه و هشدار
طبق ماده 12 فصل سوم قانون جرائم رایانه ای هرگونه کپی برداری از تگ سرویس و سایت های آن پیگرد قانونی دارد.
هرگونه کپی برداری از قالب و مطالب شرعا حرام بوده و پیگرد قانونی دارد وقابل پیگیری خواهد بود!
منبع تگ سرویس
رمز فايل : www.tagservice.ir
۳ سال به صورت حرفه ای با وردپرس کار میکنم و به کارهای وب و سئو و همچنین برنامه نویسی علاقه مندم.
نوشته ایجاد شد 70

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا
تبلیغات class=