امنیت شبکه! دانلود رایگان Udemy

[ad_1]

الزامات

 • این دوره برای امنیت سایبری شخصی و خانگی ، حفظ حریم خصوصی و ناشناس بودن طراحی شده است. بیشتر مباحث به طور یکسان در مورد یک کسب و کار اعمال می شود ، اما این دوره به عنوان فردی برای امنیت شخصی سایبری ، حفظ حریم خصوصی و ناشناس بودن ارائه می شود.

 • توصیه می شود قبل از تماشای این جلد (2) جلد 1 این دوره کامل را تماشا کنید ، هرچند که لازم نیست.

 • بیشتر موارد مورد اشاره در این دوره رایگان است. اما ممکن است شما نرم افزار ، سخت افزار و خدمات دیگری را که در دوره مورد بحث قرار گرفته است خریداری کنید. اگرچه برای درک و پیگیری دوره خرید هیچ چیز ضروری نیست.

 • شما باید یک درک اساسی از مفاهیم شبکه داشته باشید.

 • لطفاً توجه داشته باشید که این دوره 2 از 4 دوره کامل است. پس از اتمام هر 4 جلد ، بیش از 80 درصد از متخصصان امنیتی ، عوامل دولتی و مجری قانون و حتی هکرهای متخصص را در مورد حفظ امنیت ، حریم خصوصی و ناشناس بودن می شناسید.

شرح

متخصص امنیت سایبری شوید.

پس از این دوره ، با استفاده از شبکه می توانید آسیب پذیری های امنیتی را در کل شبکه کشف کنید تکنیک های هک و اسکن آسیب پذیریبه

شما قادر خواهید بود معماری خود را انجام دهید شبکه برای حداکثر امنیت و از حملات محلی و از راه دور جلوگیری کند. ما همچنین استفاده از سیستم عامل روتر سفارشی را برای ارائه خدمات امنیتی بهتر شبکه به شما پوشش می دهیم.

انواع فایروال های موجود و انواع تهدیدها را کاهش می دهید.

شامل لایه 4 دیوارهای آتش مانند Iptables در لینوکس و PF در MacOS و BSD. فایروال های مجازی ، فایروال های مبتنی بر میزبان و فایروال های مبتنی بر برنامه مانند Pfsence. ما فایروال ها را در همه سیستم عامل ها از جمله Windows ، Mac OS X و Linux برای انواع سناریوهای استفاده پوشش می دهیم.

ما با جزئیات کاوش می کنیم امنیت بی سیم، پیکربندی هایی که برای حداکثر امنیت مورد نیاز است و چرا. چگونه Wi-Fi هک می شود و چگونه می توان این حملات را کاهش داد. همه چیز را پوشش می دهد ، از نقاط ضعف رمزگذاری گرفته تا دوقلوهای شرور ، جداسازی RF و ترقه های Wi-Fi.

تسلط خواهید یافت نظارت بر شبکه برای کشف و شناسایی هکرهای احتمالی، بدافزار و سایر دشمنان که ممکن است در شبکه شما کمین کرده باشند. با استفاده از ابزارهایی مانند Wireshark، Tcpdump و Syslog.

سپس از امنیت شبکه دور می شویم و به جزئیات مربوط می پردازیم نحوه پیگیری آنلاین ما توسط شرکت ها ، دولت های ملی ISP شما و دیگران. شما تکنیک های استفاده شده مانند کوکی های فوق العاده زامبی ، اثر انگشت مرورگر و نحوه عملکرد پروفایل مرورگر را خواهید فهمید تا اشخاص ثالث بتوانند تشخیص دهند که شما آنلاین هستید.

نگاه می کنیم حریم خصوصی موتور جستجو – و چگونه می توان مسائل مربوط به ردیابی و حفظ حریم خصوصی موتورهای جستجو و خدمات مربوط به آنها را کاهش داد.

امنیت مرورگر – ما یکی از بزرگترین خطرات آنلاین ، مرورگر را پوشش می دهیم. ورودی سیستم شما چگونه می توان سطح حمله مرورگر را به بهترین شکل کاهش داد و آن را برای حداکثر امنیت و حفظ حریم خصوصی سخت کرد. یک ملاحظه مهم برای کاهش ریسک شما.

در نهایت نحوه استفاده بهینه از روش ها را کاملاً درک خواهید کرد احراز هویت شامل گذرواژه ها و احراز هویت چند عاملی-نشانه های نرم و توکن های سختبه

این بهترین مدیر رمز عبور استفاده و چرا چگونه رمزهای عبور شکسته می شوند و چگونه می توان ترک خوردگی را کاهش داد.

این جلد 2 از 4 راهنمای کامل شما برای حفظ امنیت و ناشناس ماندن امنیت سایبری است.

این دوره برای چه کسانی است:

 • این دوره برای همه کسانی است که می خواهند متخصص امنیت ، حریم خصوصی و ناشناس شوند. این جلد شامل حمله و دفاع از امنیت شبکه می شود. ردیابی آنلاین و امنیت مرورگر
 • برای هرکسی که مایل به کسب مهارت های عملی در کاهش خطر ، بدافزارها ، تروجان ها ، هکرها ، ردیاب ها ، مجرمان سایبری و همه تهدیدات آنلاین است.
 • این دوره برای همه کسانی است که می خواهند پرونده های ارزشمند ، ایمیل ها ، حساب ها و اطلاعات شخصی خود را از دست افراد بد دور نگه دارند.
 • برای مبتدیان و کاربران اینترنتی متوسط ​​که به امنیت ، ایمنی و حریم خصوصی علاقه دارند.
 • برای کسانی که حریم خصوصی و ناشناس ماندن آنلاین از هکرها ، شرکت ها و دولت ها را می خواهند.
 • این دوره برای امنیت اینترنت شخصی ، خانگی ، حریم خصوصی و ناشناس بودن طراحی شده است. بیشتر مباحث به طور یکسان در مورد یک تجارت اعمال می شود ، اما این دوره به عنوان فردی برای امنیت شخصی ، حفظ حریم خصوصی و ناشناس بودن به افراد ارائه می شود.

ایجاد شده توسط Nathan House

انگلیسی

[ad_2]

به این مطلب امتیاز دهید

توجه و هشدار
طبق ماده 12 فصل سوم قانون جرائم رایانه ای هرگونه کپی برداری از تگ سرویس و سایت های آن پیگرد قانونی دارد.
هرگونه کپی برداری از قالب و مطالب شرعا حرام بوده و پیگرد قانونی دارد وقابل پیگیری خواهد بود!
منبع تگ سرویس
رمز فايل : www.tagservice.ir
۳ سال به صورت حرفه ای با وردپرس کار میکنم و به کارهای وب و سئو و همچنین برنامه نویسی علاقه مندم.
نوشته ایجاد شد 70

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا
تبلیغات class=